در تعمیر جک صندلی اداری روندی که اتفاق می افتد این است که تمیرکاران قطعات خراب و مشکل ساز را شناسایی کرده و قطعاتی سالم و با کیفیت را جایگزین آنها میکنند. انتخاب این قطعات بسیار مهم است ، این قطعات باید از قطعات اصلی همان برند صندلی اداری و از قطعات با کیفیت در بازار انتخاب شوند. اصلا نباید در تعمیر صندلی از قطعات تقلبی و یا قطعاتی که در درجه چندم اهمیت از لحاظ کیفیت قرار داشته باشند.

تاثیر خرابی جک صندلی اداری در نشست پیدا کردن صندلی:

در نگاه اول با دیدن نشست صندلی اداری شاید فکر کنید که نیاز به تعمیرات صندلی اداری در محل دارید در صورتی که این تصور اشتباه است و ربط چندانی به تعمیر جک صندلی اداری پیدا نمیکند. علت نشست صندلی برمیگردد به خالی شدن سیلندر گاز موجود در محفظه ی پیستون که با فشار بالای خود باعث نگه داشته شدن صندلی می شده است و حالا با خالی شدن آن دیگر صندلی در حالتی که باید نمی ایستد و مرتبا نشست پیدا میکند. زمانی که این مشکل برای صندلی شما پیش می آید و شما به تعمیرکار برای انجام تعمیر صندلی اداری مراجعه میکنید یک تعمیرکار تخصصی میتواند در عرض چند ثانیه سیلندر خراب را برای شما تعویض کرده و با یک سیلندر جدید جایگزین کند.

زمانی که برای تعمیر صندلی اداری اقدام میکنیم چگونه بخش های مختلف صندلی را از هم جدا میکنند؟

زمانی که شما برای تعمیرات صندلی اداری در محل اقدام می کنید تعمیرکار در ابتدا سعی میکند که با نگاه اول وو بررسی های مقدماتی مشکل اصلی را پیدا کرده و تشخیص دهد و بعد از آن برای تعمیر صندلی اداری قسمت های مختلف را از هم جدا کرده و کار تعمیر را شروع کند.

تعمیرکار صندلی در زمان تعمیر صندلی اداری باید به نحوه باز کردن بخش های مختلف صندلی دقت کند . برای بازکردن و جدا کردن بخش های مختلف صندلی برای اینکه از صدمه دیدن صندلی و جلوگیری از وارد آمدن فشار بر روی پایه های صندلی آن را برمیگردانند و در حالت برگردانده شده اجزای صندلی را از هم جدا میکنند.

تفاوت صندلی اداری با صندلی های دیگر در چیست؟

صندلی اداری طوری طراحی شده است که برای استفاده های طولانی مدت مفید باشد یعنی در استفاده هایی که به مدت طولانی است کمترین خستگی را از خود به جا بکذارد. از طرفی بخاطر اینکه بیشترین زمان یک کارمند در محل کار بر روی صندلی اداری میگذرد بنابراین ارگونومیک بودن و داشتن استانداردهای صندلی های اداری برای این نوع صندلی ها بسیار لازم است. بنابراین ایده ی بوجود آمدن صندلی اداری ار نیاز به یک صندلی راحت داشتن برای مدت زمان های کاری طولانی بوجود آمد.

+ |
نوشته شده توسط مبنا در پنجشنبه 21 دی 1396

مطمئناً می دانید که هزینه تعمیرات صندلی به نسبت خرید آن بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. ضمنا‍ً شما می توانید با انجام تعمیرات صندلی اداری در محل ، صندلی هایتان را به دوران اوج خود برگردانید.

ما به شما این قول رو می دهیم که تعمیرات را (در صورت تمایل شما) در محل مورد نظر شما انجام دهیم.

تعمیراتی از قبیل تعویض جک، مکانیزم، چرخها، دسته صندلی و … از دسته تعمیراتی هستند که می توان بدون نیاز به جابجایی صندلی در محل مورد نظر شما انجام داد.

در صورتی که افتخار همکاری نصیب ما شد، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید قطعات مورد نظر خود را از نظر شکل ظاهری، کیفیت، و قیمت انتخاب نموده و تعمیرات کاملا تحت نظر و کنترل شما انجام پذیرد

حال چرا بهتر است برای تعمیرات صندلی اداری در محل اقدام و هزینه کنیم؟

حتماً در مورد علم ارگونومی اطلاعاتی دارید. در این زمینه به زبان ساده اگر بخواهیم بگوییم، عمی ارگونومی می گوید که اگر از طراحی و بهداشت کاری خوبی برخوردار نباشیم و از آن نگهداری نکنیم، دچار مشکلاتی خواهیم شد.

همانگونه که یک صندلی راحت امکان تغییر وضعیت بدنی و شرایط مناسبی را فراهم میکند، یک نیز می تواند بسیار مضر و مشکل ساز و خسته کننده باشد.

مواردی که در یک صندلی خوب از اهمیت زیادی برخوردار است به شرح زیر است:

۱- ارتباط میان صندلی و سطح کار باید مناسب باشد.

۲- امکان تغییر وضعیت بدنی وجود داشته باشد.

۳- دارای استحکام و ثبات به ویژه اگر متحرک باشد.

۴- به راحتی قابل نشستن و ایستادن باشد.

۵- پشتی و نشیمن گاه باید نرم و راحت باشد.

عدم موارد ذکر شده می تواند خستگی ناشی از کار را به دنبال داشته باشد که شامل:

۱- خستگی چشم

۲- خستگی کامل بدن

۳- خستگی فکری

۴- خستگی عصبی

۵- خستگی مزمن

۶- خستگی ناشی از بهم خوردن ریتم شب و روز.

عوارض خستگی:

۱- کاهش توجه

۲- کاهش دریافت

۳- کاهش سرعت عملکرد فیزیکی و ذهنی

۴- کاهش دقت و افزایش اشتباه

۵- مصرف انرژی بالا جهت ثابت نگهداشتن راندمان

۶- احساس خستگی، گیچی و تحریک پذیری

مشکلات بهره وری، رضایت مهندسی شغلی و ایمنی با نگهداری و طراحی کار در صنایع ارتباط مستقیم دارد.

نگهداری و طراحی ارگونومیک محل کار، با در نظر گرفتن جنبه های روانی و فیزیکی، باعث افزایش رضایت شغلی کارکنان و کاهش میزان حوادث خواهد شد.

لذا نگهداری و طراحی کار مطلوب از طریق بهبود بهره وری و کاهش غیبت از کار، سود سرشاری را به دنبال خواهد دداشت.

+ |
نوشته شده توسط مبنا در پنجشنبه 21 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان